Interjeru gaismas ķermeņi, Sliežu sistēmu apgaismojums, 3-fāzu gaismas sliedes, Griestu lampas, Prožektori, LED, Apgaismojums visu veidu sabiedriskiem un privātiem interjeriem

Modernās sliežu sistēmas ir vispielāgojamākais un efektīvākais apgaismojums no visiem veidiem. Visplašākā dažādu gaismas parametru izvēle. Pēc vajadzības maināms gaismas ķermeņu skaits un veids. Maināms ikviena gaismas ķermeņa novietojums. Izmantojot unikālu stiprinājumu sistēmu pārvietojamas ir arī pašas sliedes. Prožektori ir grozāmi gan horizontāli, gan vertikāli. Iespēja uzstādīt ne vien prožektorus, bet arī iekārtos, lineāros u.c. veidu gaismas ķermeņus. Unikāla 3 fāzu sliežu priekšrocība – 3 grupas/kontūri, kurus var ieslēgt gan kopā, gan atsevišķi jebkurās kombinācijās. Unikāla kontroles iespēja – katru gaismas ķermeni var izveidot individuāli dimmējamu no Jūsu mobilā tālruņa

01_Apgaismojums Veikaliem Izstazu zalem Muzejiem Makslai Galerijam 2018
Profesionālais apgaismojums publiskām, sabiedriskām un privātām telpām un interjeriem. Profesionālie LED prožektori. Gaismas sliežu sistēmas.
02_Apgaismojums Veikaliem Tirdzniecibas centriem Saloniem Interjeriem 2018
Profesionālais apgaismojums daudzveidīgām telpām un interjeriem. Profesionālie LED matricu prožektori. 3-fāzu gaismas sliedes - iekaramas un iebūvējamas.
03_Apgaismojums Restoraniem Viesnicam Veikaliem Kafejnicam Interjeriem 2018
Universālais apgaismojums dažādām telpām un interjeriem. Iekārtie gaismas ķermeņi, griestu lampas, prožektori. Gaismas sliežu sistēmas. Dizains.
04_Apgaismojums Veikaliem Birojiem Interjeriem Gaismas kermeni Dizains 2018
Universālais apgaismojums sabiedriskām telpām un interjeriem. Iekārtie gaismas ķermeņi, griestu lampas, prožektori. Gaismas ķermeņu un prožektoru dizains.
05_Apgaismojums Birojiem Klubiem Veikaliem Istabam Virtuvem Dzivokliem 2018
Universālais apgaismojums privātām un publiskām telpām un interjeriem. Lineārie gaismas ķermeņi, iekārtās griestu lampas, prožektori. 3-fāzu gaismas sliedes.

Apgaismojums Izstāžu zālēm, Mākslas galerijām un Muzejiem, Veikaliem, Saloniem un Tirdzniecības centriem, Viesnīcām, Restorāniem, Kafejnīcām, Birojiem, Publiskām iestādēm, Transporta termināliem, Dzīvokļiem un Istabām u.d.c.

Profesionālie LED matricu prožektori

Ekskluzīvs gaismas dzidrums un konsistence. Augsta gaismas jauda. Ļoti augsta krāsu atveidojuma precizitāte. Plašs starojuma leņķu diapazons. Tonalitātes no ļoti siltas līdz vēsai dienas gaismai. Virkne profesionālo spektru – apģērbiem un tekstilam, dažādu veidu pārtikai, aptiekām. Īpaši zems elektroenerģijas patēriņš. Korpusi balti, pelēki, melni vai RAL toņos, ieskaitot arī perlamutra paleti.
Profesionālās LED matricas nodrošina ārkārtēju gaismas ilgtspēju – ražotāji paredz, ka prožektoriem ir jādeg vismaz 6 gadus, nezaudējot vairāk kā 10% no gaismas parametriem, kas ar normāla cilvēka aci nav pamanāms. Turklāt – profesionālās LED matricas ir vajadzības gadījumā arī nomaināmas.
Profesionālie prožektori – tā ir iespēja izvēlēties Jums precīzi nepieciešamo gaismas parametru un korpusu kombināciju, jo visi prožektori tiek ražoti Eiropā – tieši Jums, pēc individuāla pasūtījuma.
Visbeidzot, bet ne mazsvarīgāk – neskatoties uz ļoti augstajiem parametriem – tie ir pārsteidzoši ekonomiski!

Universālie LED matricu prožektori

Gatavi risinājumi ar pieprasītāko gaismas parametru kombinācijām. Lieliski piemēroti visu veidu sabiedriskiem un privātiem interjeriem. Dizains no Eiropas labākajiem gaismas ķermeņu dizaineriem. Gaismas jauda pārsniedz 4000 lūmenus. Pieprasītākās gaismas tonalitātes, krāsu atveidojuma indeksi un starojuma leņķi. Paredzamais kalpošanas laiks – no 2 līdz 5 gadiem. Vairums LED matricu ir vajadzības gadījumā nomaināmas.

Prožektori, iekārtie un lineārie gaismas ķermeņi

Līdztekus prožektoriem uz sliežu sistēmām uzstādami arī iekārtie un līnijveida gaismas ķermeņi.'+srom+'Vairums gaismekļu nav saistīti ar konkrētiem gaismas parametriem – tos nosaka izvēlētā spuldze, kuru pēc vajadzības/vēlmes var vienkārši nomainīt uz citu.'+srom+'Dizains no Eiropas labākajiem gaismas ķermeņu dizaineriem.'+srom+'Visu veidu sabiedriskiem un privātiem interjeriem.'+srom+'Vairums spuldžu ir nopērkamas brīvā pārdošanā, kā arī pie mums – gan komplektā ar gaismas ķermeņiem, gan atsevišķi.

Sliežu sistēmas

Sliedēm ir 2 veidi: 1) stiprināmas pie virsmām vai iekaramas un 2) iebūvējamas. Tāpat kā prožektori tās var būt baltas, pelēkas, melnas kā arī krāsainas vai pat dekorētas. Viena sliedes posma gadījumā ir nepieciešama tikai pati sliede, elektropieslēguma uzgalis un noslēdzošais uzgalis. Ja sliežu sistēma sastāvēs no vairākiem posmiem, tad nepieciešami arī posmu savienotāji – tie var būt taisni, salocami brīvi izvēlētos leņķos, kā arī sazaroti – dodot iespēju veidot neskaitāmas sliežu izkārtojuma konfigurācijas pēc izvēles. Turklāt elektropieslēgumu iespējams izveidot ne vien galā, bet arī jebkurā posmu savienojuma vietā.
Papildus visam iepriekšminētajam – pie sliedēm iespējams piekārt un no tām darbināt arī daudz citu elektroiekārtu, piemēram – gaismas displejus, elektroniskos pulksteņus, TV un video monitorus, novērošanas kameras u.c.

DIZAINSApgaismojums. Prožektori. Gaismas ķermeņi. Lampas, Lineārās gaismas. LED. Spuldzes. Sliežu sistēmas. Profesionālie Prožektori
Dizains, Stendi, Iekārtas, Gaismas, Vitrīnas, Plaukti, Statīvi, Ekspozīcijas, Dekori | DIZAINA CENTRS
© Gaismas-Kermeni.lv, DizainaCentrs.lv, 1989-2018
K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, LATVIJA
tel: +37167211335, +37167220089, mobile: +37129234608, +37129225719
Darba laiks 9:00 - 18:00